info
عکس Alamir Commerce - بازرگانی علامیر
category

Alamir Commerce - بازرگانی علامیر محله بازار، تبریز

درباره‌ی Alamir Commerce - بازرگانی علامیر

Alamir Commerce - بازرگانی علامیر (فروشگاه) در محله بازار تبریز و خیابان ارتش شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از 138 فروشگاه در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، موزه آذربایجان و پاساژ بزرگ شمس تبریزی و همچنین میدان ساعت، پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی)، موزه صدا، پاساژبهارستان و فرش دستبافت تبریز علی جعفری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده Alamir Commerce - بازرگانی علامیر واقع شده‌اند:

 • عتیقه فروشی ناصر
  شهید مطهری، کوچه احمدی
 • فروشگاه سیما فیلم
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • پخش لوازم اشپزخانه پینار زمانی
  شهید مطهری، دلیر اکبری
 • خانه حجاب ستیا
  میدان شهید بهشتی
 • فروشگاه دانوب ابی
  شهید مطهری، جامبوران
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی Alamir Commerce - بازرگانی علامیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد Alamir Commerce - بازرگانی علامیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه Alamir Commerce - بازرگانی علامیر ندارد.
  neshan logo