info
عکس مجتمع تجاری ترنج
category

مجتمع تجاری ترنج اصفهان

بازار و مرکز خرید
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری ترنج

مجتمع تجاری ترنج (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ساحل و همچنین موسسه زبان گویش، آش سنتی شیرازی، مهمانپذیر پاوا، کافه بستنی مخصوص و مسجد و حسینیه نورباران قرار گرفته است.




سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری ترنج واقع شده‌اند:

 • ترمیم مو زعفرانیه
  (3.0)
  هشت بهشت غربی
 • تحفه سرای یزد
  (5.0)
  حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین لاله و عنوانی
 • مجتمع تجاری هشت بهشت
  (2.0)
  هشت بهشت شرقی، بین شهید کریمی و مرتضوی
 • مجتمع تجاری ساحل
  (3.5)
  بزرگمهر، نیما
 • مجتمع تجاری مسعود 3
  (4.0)
  شریف واقفی، داور، خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط man_sourr (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری ترنج ندارد.
  neshan logo