info
عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی محله سید خندان، تهران

درباره‌ی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله سید خندان تهران و بزرگراه شهید حقانی، بزرگراه شهید همت، کاویان غربی واقع شده است. این مکان یکی از نه سرویس بهداشتی در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهشت مادران، خانه فرهنگ حورا، مسجد حضرت خدیجه، استخر روباز چهارفصل بهشت مادران تهران و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی بوستان
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ندارد.
  neshan logo