info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو محله آهنگ، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه جانبو

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آهنگ تهران و خیابان زمزم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه زنجیره‌ای در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه تخصصی دندانپزشکی شفا، کباب و حلیم ممتاز گلپایگانی، ایران موبایل نمایندگی ایرانسل همراه اول رایتل، آزمایشگاه تشخیص پزشکی فلاح و آکادمی اسکیت جدیدیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو تهران

فروشگاه جانبو تهران در شهر تهران، محله آهنگ و قرار دارد. فروشگاه جانبو تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله آهنگ به شمار آورد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت و فروشگاه شیرین عسل فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه جانبو تهران ایستگاه مترو بسیج نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه جانبو تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  ده حقی(آهنگ)، بلوار شهیدان سجادیان (شاهد)
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  بلوار نبرد جنوبی، بین نعیمی دره مرادی و فراهانی
 • فروشگاه هفت
  (3.0)
  بلوار نبرد جنوبی، زمزم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط siavash najafi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
  neshan logo