info
عکس دبیرستان دخترانه پیشگامان
category

دبیرستان دخترانه پیشگامان محله قلهک، تهران

مدرسه

درباره‌ی دبیرستان دخترانه پیشگامان

دبیرستان دخترانه پیشگامان (مدرسه) در محله قلهک تهران و خیابان شهیدان جلایی پور واقع شده است. این مکان یکی از بیست مدرسه در محله قلهک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مطهری و مرکز خرید قلهک و همچنین پردیس سینمایی قلهک، آجر نما پارس، بوستان خلیج فارس، باشگاه ورزشی پردیس قلهک و رستوران بین المللی پردیس قلهک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان دخترانه پیشگامان واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دوره دوم دانش وحید
  شریعتی، احمدیه یکم، احمدیه دوم، بابک
 • دبیرستان دخترانه ایمان (دوره اول)
  هدایت، شیفته
 • مدرسه تراب
  کلاهدوز (دولت)، اخلاقی غربی
 • دبستان دخترانه میقات
  شریعتی، امامزاده، شکرآبی
 • دبستان مهد دانش نو
  شریعتی، آبان، صبر، شادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان دخترانه پیشگامان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان دخترانه پیشگامان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان دخترانه پیشگامان ندارد.
  neshan logo