info
عکس انتشارات دانشگاه تهران
category

انتشارات دانشگاه تهران محله امیرآباد، تهران

کتاب فروشی
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انتشارات دانشگاه تهران

انتشارات دانشگاه تهران (کتاب فروشی) در محله امیرآباد تهران و خیابان ابراهیمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو کتاب فروشی در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ علوم پزشکی و همچنین سازمان نظام پزشکی کشور، کلینیک فوق تخصصی داخلی و کبد مسعود، مسجد النبی، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده انتشارات دانشگاه تهران واقع شده‌اند:

 • انتشارات دانشگاه تهران
  بزرگراه کردستان، فرشی مقدم، بین مدرسه و میدان کارآفرینی
 • فروشگاه کتاب نشر شهر
  (3.0)
  کوی نصر، هجدهم
 • کافه کتاب گفتگو
  (3.8)
  بزرگراه شهید چمران
 • کتابفروشی اندیشه
  (5.0)
  بزرگراه جلال آل احمد، ناظریان قمی، فاضل شمالی، بین کوی نصر و صائمی
 • کتابفروشی هوپا
  (4.9)
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تراب زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انتشارات دانشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انتشارات دانشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انتشارات دانشگاه تهران ندارد.
  neshan logo