info
عکس آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل
category

آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل محله گلستان، تهران

آموزشگاه رانندگی
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل

آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل (آموزشگاه رانندگی) در محله گلستان تهران و خیابان زینعلی واقع شده است. این آموزشگاه یکی از سه آموزشگاه رانندگی در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باران و همچنین قنادی عمه عادله شعبه چیتگر، اموزشگاه زبان نصیر، فروشگاه زنجیره ای هفت تا یازده (شعبه گلستان دائی)، دفتر پیشخوان خدمات دولت و داروخانه دکتر فرج الهی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آموزشگاه یکی از آموزشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر آموزشگاه‌های که در محدوده آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه رانندگی هدی
  (3.4)
  زینعلی، بنفشه دوم غربی، ندوشن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل ندارد.
  location تهران، زینعلی، نبش سروستان دوازدهم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آموزشگاه رانندگی پرنده ساحل

  شنبه 18:00 تا 08:00
  یک‌شنبه 18:00 تا 08:00
  دوشنبه 18:00 تا 08:00
  سه‌شنبه 18:00 تا 08:00
  چهارشنبه 18:00 تا 08:00
  پنج‌شنبه 18:00 تا 08:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo