info
عکس حراست کل استان مرکزی
category

حراست کل استان مرکزی محله شهرک امیرکبیر، اراک

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی حراست کل استان مرکزی

حراست کل استان مرکزی (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک امیرکبیر اراک و بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین اداره کل مدیریت درمان و اسناد پزشکی تامین اجتماعی، فروشگاه ملت، بانک ملی، مسجد امام علی و نانوایی سنگک قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده حراست کل استان مرکزی واقع شده‌اند:

 • شهرداری منطقه 4 اراک
  بلوار قائم مقام فراهانی، مرتضی مطهری
 • اداره کل ثبت احوال استان
  بلوار آنجفی، بعد از عدالت گستر
 • سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی
  بلوار آنجفی
 • اداره گاز ناحیه اراک
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی
 • اداره کل تامین اجتماعی استان مرکزی
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمیدرضا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حراست کل استان مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حراست کل استان مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حراست کل استان مرکزی ندارد.
  neshan logo