info
عکس فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶
category

فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ محله مینای جنوبی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶

فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله مینای جنوبی تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله مینای جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی شاهین، نمایندگی کرمان موتور 1762 رفیعی، آتلیه عکاسی ماه عسل، نمایندگی ایران خودرو 1133 و داروخانه ناهید سلیمانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران

فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران در شهر تهران، محله مینای جنوبی، واقع شده است. فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله مینای جنوبی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، حیات مارکت و فروشگاه نادر سیکلت هستند.

چطور به فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کارگشایی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو میدان قیام که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، جمشیدپور
 • حیات مارکت
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • فروشگاه نادر سیکلت
  پل محلاتی، محلاتی، 17 شهریور، رغبتی، بین بیگی و سماواتی
 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hassalak (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تخفیفی هفت شعبه عارف ۱۲۶۶ ندارد.
  neshan logo