info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار محله الهیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار

ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه اراک و خیابان جوانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین مجتمع مسکونی ارکیده، موتور آب، وسایل بازی کودکان مجتمع سهند، میوه فروش ثابت (وانتی) و خودپرداز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک در شهر اراک، محله شهرک امین و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس رحیم زاده هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه
  بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سحر
  بزرگراه امام علی، الهیه، بین میدان دانشجو و امیر 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo