info
عکس تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر
category

تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر اصفهان

تقاطع

درباره‌ی تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر

تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر (تقاطع) در اصفهان و خیابان شهروندغربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین ایستگاه اتوبوس قدس، ابزار مشتی، خودپرداز بانک دی، حوادث آب و فاضلاب منطقه چهار اصفهان و تهیه غذای طباخ باشی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تقاطع‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 12 شهریور ماه 1401

  عالییییییی

  3

سایر تقاطع‌های که در محدوده تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر واقع شده‌اند:

 • پل هوایی عابر پیاده
  (5.0)
  جی غربی، بین زهره و شهروند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر ندارد.
  neshan logo