info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهروند
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهروند

ایستگاه اتوبوس میدان شهروند (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان شهروند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر، حوادث آب و فاضلاب منطقه چهار اصفهان، خودپرداز بانک دی، تعمیرگاه الماسی و ایستگاه اتوبوس میدان شهروند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان

در شهر اصفهان، محله بوزان ، ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میدان شهروند قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چشمه
  خواجه عمید، حمزه سید الشهدا، تالار، صفاتی
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  همدانیان، بین محمدی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  جی غربی، تقاطع مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهروند ندارد.
  neshan logo