info
عکس کارخانه سنگ و هنر
category

کارخانه سنگ و هنر محله کوهسار، تهران

درباره‌ی کارخانه سنگ و هنر

کارخانه سنگ و هنر (کارخانه) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار کارخانه در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه تزئینات سنگ و هنر، ایستگاه شیشه دودی شهرک شهید بهشتی، گاز پیک نیک، سنگ قرنیز و آنتیک و پارکینگ اختصاصی دانشگاه امام حسین قرار گرفته است.
سایر کارخانه‌های که در محدوده کارخانه سنگ و هنر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارخانه سنگ و هنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارخانه سنگ و هنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارخانه سنگ و هنر ندارد.
neshan logo