info
عکس گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ
category

گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ محله فیروز آبادی، تهران

فروشگاه عطر و ادکلن
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ

گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ (فروشگاه عطر و ادکلن) در محله فیروز آبادی ری و خیابان کشاورز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فیروزآبادی و بازار قدیم شهر ری و همچنین پاساژ مهدی، ساندویچ هایدا، شیرینی میثم، کافی شاپ ستاره و سمنو سنتی خوشه طلایی (سیدمحمد) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های عطر و ادکلن خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ ندارد.
location استان تهران، تهران، قم، کشاورز
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن فرانس شاپ

شنبه 08:00 تا 17:00
یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
دوشنبه 08:00 تا 17:00
سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
چهارشنبه 08:00 تا 17:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 17:00
جمعه 08:00 تا 17:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo