info
عکس سوپر مارکت نمونه
category

سوپر مارکت نمونه محله امیر دژبان، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
4 رای

درباره‌ی سوپر مارکت نمونه

سوپر مارکت نمونه (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله امیر دژبان تهران و بزرگراه شهید خرازی، خواجوی کرمانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرای محله آبشار و مرکز خرید آبشار و همچنین مجتمع آموزشی فرهیختگان سراج، مسجد فاطمه الزهراء، شهرک نمونه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مایا پروتئین و کترینگ و تهیه غذای فاخر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت نمونه واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  زینعلی، سروستان هشتم
 • سوپر مارکت رشیدی
  زینعلی، سروستان دهم، سروستان دهم شرقی
 • سوپرمارکت نورانی
  بلوار هاشم زاده، سروستان هشتم، هجده متری سروستان
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه دی مارکت
  بلوار هاشم زاده، سروستان نهم غربی، هجده متری سروستان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت نمونه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت نمونه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت نمونه ندارد.
  neshan logo