info
عکس لبنیات بی نظیر
category

لبنیات بی نظیر محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی لبنیات بی نظیر

لبنیات بی نظیر (لبنیاتی) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان ضابطی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده لبنیاتی در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تم تولد و لوازم تولد هپی پیک، تالار رفاه گستر تامین اجتماعی، بوستان شادی، نی نی سلامت و فست فود ایموجی وان قرار گرفته است.
سایر لبنیاتی‌های که در محدوده لبنیات بی نظیر واقع شده‌اند:

 • لبنیات سنتی لیقوانی
  بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین مهرساده و اردستانی
 • لبنیات سنتی میشو
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، افشاری، بین مهرداد و سلیمان مظفری
 • لبنیات سنتی طاهری
  استاد حسن بنا شمالی، بین یاس و بهار
 • لبنیات سنتی مهرشیران
  (5.0)
  استاد حسن بنا شمالی، کیانوش
 • لبنیات سنتی
  (3.0)
  بزرگراه شهید همت، برادران محمدی، بین مهرساده و اردستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لبنیات بی نظیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لبنیات بی نظیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لبنیات بی نظیر ندارد.
  neshan logo