info
عکس آژانس پارامونت
category

آژانس پارامونت محله مهران، تهران

تاکسی تلفنی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آژانس پارامونت

آژانس پارامونت (تاکسی تلفنی) در محله مهران تهران و خیابان ششم واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و مرکز خرید اختر و همچنین شرکت پخش عقاب، مسجد رسالت، بوستان رسالت، مجتمع آموزشی بهرنگ و دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس پارامونت واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس دبستان
  بزرگراه شهید سلیمانی، کامبیز، محمودی، سپید
 • تاکسی آفرود
  (4.5)
  قندی، بعد از سهروردی
 • تاکسی سرویس احسان
  (4.2)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، ملکی نسب، بین حقگو و زنبق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایز (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس پارامونت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس پارامونت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس پارامونت ندارد.
  neshan logo