info
عکس فروشگاه مدادرنگی
category

فروشگاه مدادرنگی محله چرخاب، اصفهان

درباره‌ی فروشگاه مدادرنگی

فروشگاه مدادرنگی (فروشگاه) در محله چرخاب اصفهان و خیابان پاسداران واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و چهار فروشگاه در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر و همچنین دبستان پسرانه معراج اندیشه، پاساژ سپاهان، کافه زیوس، صاحب نیوز و حسینیه شهدای بسیج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه مدادرنگی واقع شده‌اند:

 • اسموک مارکت
  طالقانی، شهید ارفعی، سپاهان، گل مریم
 • مبل و صندلی اداری فوفل
  استانداری، آیت الله خراسانی، میرداماد
 • تجهیزات نقشه برداری نقشیران
  استانداری، فرشادی، بین شهید علیرضا فضائلی و آیت الله خراسانی
 • برق صنعتی غدیران
  فردوسی، بین شهید موحدیان و عافیت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط parhan_rrrr23 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مدادرنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مدادرنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مدادرنگی ندارد.
  neshan logo