info
عکس صافکاری سیار فرشاد
category

صافکاری سیار فرشاد

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صافکاری سیار فرشاد

صافکاری سیار فرشاد (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در استان تهران، شهرستان تهران و خیابان کوهسار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی بربری، ایستگاه اتوبوس پایانه والفجر کوهسار بهارستان، اتو مکانیک 2000 و خشکشویی نیروی هوایی قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده صافکاری سیار فرشاد واقع شده‌اند:

 • جلوبندی سازی حسن
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری سوم(سویزی)، بین غفاری و سبزواری
 • جلوبندی سواری ایرانی و خارجی
  بیست متری قائم
 • جلو بندی سازی محمد
  بسیج، خاتم الانبیا، 15 متری سوم(سویزی)، بین حقیقت و دایی دهاقانی
 • آبکاری متحد
  بسیج، خاتم الانبیا، بین 15 متری سوم و قائم
 • اتو کلاسیک
  بیست متری قائم، قاضی طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمل بار🚛《09195019510》 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صافکاری سیار فرشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صافکاری سیار فرشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صافکاری سیار فرشاد ندارد.
  neshan logo