عکس قفسه ساز تهران
category

قفسه ساز تهران (محله اسماعیل آباد، تهران)

فروشگاه مبلمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، علی آباد غربی

موقعیت قفسه ساز تهران یکی از فروشگاه‌های مبل و مبلمان خوب منطقه در محله اسماعیل آباد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

قفسه ساز تهران (فروشگاه مبلمان) در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان علی آباد غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مبلمان در محله اسماعیل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین صندلی رایان صنعت، ماشین سازی چراغی، سنگ عطا، تک کانتین 1 و چاپ پوشاک طرح نو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مبل و مبلمان خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، علی آباد غربی


سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده قفسه ساز تهران واقع شده‌اند:

 • مبلمان خانه رویایی
  (4.0)
  بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید جهان آرا
 • مبلمان اداری ارسلان
  (3.0)
  بزرگراه آزادگان، امام خمینی
 • تولیدکننده مبلمان اداری آلفا
  (5.0)
  عمرانی، ایثار، کشاورز
 • تولیدی مبلمان گلستان
  (5.0)
  همت، وحدت، درختي، کوشا
 • تولیدی مبلمان ال خرّم
  (5.0)
  بزرگراه آزادگان، امام خمینی، رسول اکرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوکا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قفسه ساز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه صندلی مبل راحتی مبلمان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد قفسه ساز تهران

  • avatar
   رجعتی (شهریار سطح ۲) سه شنبه 14 اردیبهشت ماه 1400

   قفسه ساز تهران مکانی بسیار خوب برای خرید قفسه بندی نو و مستعمل با قیمتهای مناسب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قفسه ساز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قفسه ساز تهران ندارد.