info
عکس نیرو موتور
category

نیرو موتور محله کارتن سازی، یزد

فروشگاه

درباره‌ی نیرو موتور

نیرو موتور (فروشگاه) در محله کارتن سازی یزد و آزادگان، بین بلوار آزادشهر و 18 آزادگان واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین نانوایی بربری، پارس خزر، اداره کل هواشناسی استان یزد، لوازم یدکی دوستان و پخش قهوه معین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده نیرو موتور واقع شده‌اند:

 • فروشگاه خارپشت کوچولو
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 2 و میدان امیرکبیر
 • فروشگاه تایماز باتری
  بلوار آزادشهر، بن بست 37
 • تراش تراز
  شهید خلیل حسن بیگی، ارسلان، ایمان
 • فروشگاه اپال
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه فلاحی
  آزادگان، 24 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نیرو موتور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نیرو موتور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نیرو موتور ندارد.
  neshan logo