info
عکس خودپرداز بانک سپه - عقیق 1
category

خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه - عقیق 1

خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 (خودپرداز) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از شش خودپرداز در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، سرویس تخصصی روغن و گیربکس اتوماتیک دهقان چناری، بازار خودرو نیک چهره، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد و کارواش ایران 54 قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک قوامین
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3
 • خودپرداز بانک سپه - صندوق امام حسن
 • خودپرداز بانک تجارت
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، نرسیده به میدان آقا بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط eftekhari (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 ندارد.
  neshan logo