عکس اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان
category

اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان (محله سپیدار، اهواز)

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
4.8
4 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بلوار فنی و حرفه ای، بعد از بزرگراه مدرس

موقعیت اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان در محله سپیدار را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله سپیدار اهواز و بلوار فنی و حرفه ای واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری تپه، پمپ گاز CNG، رستوران و فست فود سندباد، شرکت افق گستر هنگامه و خودپرداز بانک دی (اهواز) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بلوار فنی و حرفه ای، بعد از بزرگراه مدرس


سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید بابک (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه فروشی مصالح ساختمانی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اهواز بتن شرکت بنیاد بتن خوزستان ندارد.