info
عکس جوجه
category

جوجه محله مطهری، تهران

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جوجه

جوجه (کباب و حلیم‌فروشی) در محله مطهری تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این کبابی یکی از پنج کباب و حلیم‌فروشی در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، چلوکبابی گل یاس، قنادی کامشاد، فروشگاه ولیعصر و کافی نت و موبایل کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کبابی به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده جوجه واقع شده‌اند:

 • کبابسرای گل کندم
  (1.5)
  شوش، مظاهری (شقاقی)، بین شیرین و تاجیک
 • جوجه کبابی برادران
  (5.0)
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، رضایی، نرسیده به مظاهری (شقاقی)
 • کبابی بابا سیدی
  (4.7)
  بزرگراه بعثت، امام رضا، احدی، بین خلیفه لو و بهنام
 • کبابسرای صفری
  (3.3)
  شوش، قاسم مهاجر، بین 17 شهریور و کشمیری
 • کبابی طیب
  (3.2)
  شوش، قاسم مهاجر، طیب، بین پناهی و حصاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جوجه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جوجه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جوجه ندارد.
  neshan logo