info
عکس فروشگاه ایساکو
category

فروشگاه ایساکو محله افسریه شمالی، تهران

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه ایساکو

فروشگاه ایساکو (لوازم یدکی خودرو) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری سوم(سویزی) واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت لوازم یدکی خودرو در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین رستوران پارسیان (رضایی)، نانوایی تافتون، فلافل خلیج فارس، فروشگاه تخفیفی باران و لبنیات سنتی باباصادق قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده فروشگاه ایساکو واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی برادران
  بسیج، خاتم الانبیا، شانزده متری یکم، قصر فیروزه
 • لوازم یدکی ایران هندا
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • لوازم یدکی مزینانی
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم
 • لوازم یدکی سایپا قربانی
  بزرگراه بسیج، غفاری، بلوار نیکوعمل، بین غفاری و زالی
 • لوازم یدکی
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ایساکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ایساکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ایساکو ندارد.
  neshan logo