info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آژادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آژادی (محله حنا، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آژادی

ایستگاه اتوبوس میدان آژادی (ایستگاه اتوبوس) در محله حنا یزد و خیابان فرخی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین شهرکتاب یزد، ستاره کویر یزد، پاساژ شقایق، مجتمع کامپیوتر ستاک و همیلا برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد است که در محله حنا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرخی، بین میدان آزادی و شهید خسرو مجتبی است. ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آژادی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آژادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر
  بلوار امامزاده جعفر، امامزاده جعفر 13
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب
  دهم فروردین، دروازه قصاب ها
 • ایستگاه اتوبوس پاستور
  طالقانی، ابتدای طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آژادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آژادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آژادی ندارد.
  neshan logo