info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا محله محله گازرگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله محله گازرگاه یزد و خیابان قیام، امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله محله گازرگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امیر چخماق، موزه خودروهای تاریخی و کلاسیک و دست ساز و بازار زرگرها و همچنین اقامتگاه بوم گردی نارنجستان، مسجد تاریخی امیر چقماق، خانه مسافر کوله پشتی، ترمه حسینی و موزه آب خانه کلاهدوز ها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد است که در محله محله گازرگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قیام، امام خمینی است. ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی پردیس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دارالمهدی
  شهید رجایی، بین چهارده معصوم و حسینیه آخوند
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • ایستگاه اتوبوس ابوالمعالی
  سید گلسرخ، بین سید گلسرخ 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده جعفر
  بلوار امامزاده جعفر، بین کوی مهدی زرگر و شهید شبستری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا ندارد.
  neshan logo