info
عکس پارک مژده
category

پارک مژده محله شیراز، تهران

درباره‌ی پارک مژده

پارک مژده (پارک) در محله شیراز تهران و خیابان شصت و هشتم غربی واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین مرکز باروری و درمان ناباروری مام، اپل استور ژیتا، دبیرستان دوره اول فرزانگان 1، بوستان سید جمال الدین اسدآبادی و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک مژده تهران

محل دقیق بوستان پارک مژده تهران در شهر تهران محله شیراز است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، شیخ بهائی، شصت و هشتم غربی است. بوستان پارک مژده تهران یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله شیراز شهر تهران است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان پارک مژده تهران قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کرد.

چطور به بوستان پارک مژده تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس تره بار در نزدیکی بوستان پارک مژده تهران قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک مژده تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک مژده تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک مژده واقع شده‌اند:

 • بوستان صفا
  کارگر شمالی، دوم
 • پارک باغچه بان
  ولیعصر، امینی، تختی
 • فضای سبز
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، پنجاه و یکم
 • پارک طرلان
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، دوستان، رستگاران
 • پارک ارغوان
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، دوستان، رستگاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک مژده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک مژده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک مژده ندارد.
  neshan logo