عکس پارک زیتون
مشاهده در نقشه نشان
category

پارک زیتون (محله شهرک والفجر، تهران)

پارک
2.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شقایق، بیست و دوم بهمن

موقعیت پارک زیتون در محله شهرک والفجر تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

پارک زیتون (پارک) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان شقایق، بیست و دوم بهمن واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از پنج بوستان در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج میلنیوم و همچنین بنیاد ایران شناسی، دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، رستوران آلونک، خودپرداز بانک ملی و پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شقایق، بیست و دوم بهمن


سایر پارک‌های که در محدوده پارک زیتون واقع شده‌اند:

 • پارک کردستان
  بزرگراه کردستان، بیگی شرق
 • پارک مژده
  شیخ بهائی، شصت و هشتم غربی، بین شیراز و فرزانگان
 • پارک
  ملاصدرا، خوارزمی
 • بوستان صفا
  کارگر شمالی، دوم
 • بوستان آرام
  (3.7)
  آزادگان، بیست و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بوستان زیتون فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک زیتون ندارد.
  neshan logo