عکس داروخانه دکتر شیدا شاهرودی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر شیدا شاهرودی (محله شهرک والفجر، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، یزدان شناس، بین سپیده و صبا

موقعیت داروخانه دکتر شیدا شاهرودی در محله شهرک والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر شیدا شاهرودی (داروخانه) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان یزدان شناس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج میلنیوم و همچنین بنیاد ایران شناسی، رستوران آلونک، بوستان صبا، خودپرداز بانک ملی و ایستگاه اتوبوس شهرک والفجر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شیدا شاهرودی

داروخانه دکتر شیدا شاهرودی در محله شهرک والفجر شهر تهران در خیابان یزدان شناس قرار دارد. استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، یزدان شناس، بین سپیده و صبا آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتر شیدا شاهرودی یکی از داروخانه‌های خوب محله شهرک والفجر در شهر تهران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر جعفری قاضی، داروخانه دکتر پناهی و داروخانه دکتر مهرابیان هم در این محدوده قرار دارند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شیدا شاهرودی برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر شیدا شاهرودی، ایستگاه اتوبوس بیمارستان قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شیدا شاهرودی را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، یزدان شناس، بین سپیده و صبا


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر شیدا شاهرودی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر جعفری قاضی
  شیخ بهائی، بین ملاصدرا و سلمان
 • داروخانه دکتر پناهی
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • داروخانه دکتر مهرابیان
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • داروخانه دکتر کمالی نیا
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • داروخانه دکتر فرقانی
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شیدا شاهرودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه شیدا شاهوردی خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شیدا شاهرودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شیدا شاهرودی ندارد.
  neshan logo