info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم
category

ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم محله شهرک والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم

ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان یازدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG حکیم، استخر والفجر تهران، دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، مجموعه ورزشی آتش نشانی والفجر و ایستگاه آتش نشانی شماره 49 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک والفجر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دهم، یازدهم، بین 11/2 و 11/1 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان یازدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین دبستان و بیست و دوم
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم ندارد.
  neshan logo