info
عکس پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی
category

پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی محله شهرک والفجر، تهران

موسسه آموزشی
5.0
2 رای

درباره‌ی پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی

پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی (موسسه آموزشی) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این موسسه یکی از سه موسسه آموزشی در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین دبستان پسرانه غیردولتی نوید صالحین، پارک ارغوان، خودپرداز بانک ملی، سوپر مارکت شهر آفتاب و پارک آموزش ترافیک شیخ بهایی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی واقع شده‌اند:

 • کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین)
  شیخ بهائی، سامان
 • ایران نالج
  شیخ بهائی، برزیل غربی
 • مرکز همایش های صدرا
  شیخ بهائی، حسن نصرتی
 • موسسه هدف مثبت
  شیخ بهائی، حسن نصرتی
 • مدرسه فرزانگان
  بزرگراه کردستان، شیراز جنوبی، بعد از زرتشتیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک آموزش طرح ترافیک شیخ بهائی ندارد.
  neshan logo