info
عکس مرکز همایش های صدرا
category

مرکز همایش های صدرا (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی مرکز همایش های صدرا

مرکز همایش های صدرا (موسسه آموزشی) در محله شیراز تهران و خیابان حسن نصرتی واقع شده است. این موسسه یکی از دوازده موسسه آموزشی در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین هتل تاج محل، رستوران تاج محل، مسجد بقیه الله الاعظم (عج)، پایگاه بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) و داروخانه سوم خرداد قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مرکز همایش های صدرا واقع شده‌اند:

 • مدرسه موفقیت کار برای زندگی
  بزرگراه کردستان، ونک، نرگس
 • مدرسه فوتبال پایا
  دهم، یازدهم، بین 11/3 و 11/2
 • مدرسه فرزانگان
  بزرگراه کردستان، شیراز جنوبی، بعد از زرتشتیان
 • آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی درسا بانو
  شیخ بهائی، امداد غربی
 • آموزشگاه موسیقی دارکوب
  شیخ بهائی، شصت و هشتم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز همایش های صدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز همایش های صدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز همایش های صدرا ندارد.
  neshan logo