info
عکس اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم
category

اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم (محله شیراز، تهران)

فوریت‌های پزشکی و اورژانس

درباره‌ی اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم

اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله شیراز تهران و خیابان اعظم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و بازارچه سامان و همچنین مسجد بقیه الله الاعظم (عج)، پایگاه بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج)، داروخانه سوم خرداد، کارگزاری نهایت نگر و مرکز همایش های صدرا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از اورژانس‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M.S (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402

نظرات کاربران در مورد اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 06 اردیبهشت ماه 1401

  پرسنل زحمتکشی دارند... پارکینگ مناسبی هم برای ورودی اورژانس هست....با توجه به اینکه در اطراف بیمارستان جای پارک پیدا نمیشه داشتن جای پارک غنیمته... گاهی به علت شلوغی پارکینگ سختگیری مسول ورودی زیاد میشه.... این سختگیری ها در برخی موارد توجیه نداره و حتی با بی احترامی هم همراه میشه..... ولی نسبت به سایر بیمارستان‌ها از لحاظ پارکینگ دغدغه برای همراه مریض کمتره..... در کل افرادی که در بیمارستان کار می‌کنند باید صبر زیادی داشته باشند چون مراجعین دردمند هستند....

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 31 فروردین ماه 1402

  از همه نظر عالیه

  1
 • avatar
  M.S
  چهارشنبه 20 مهر ماه 1401

  نرید

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم ندارد.
neshan logo