info
عکس کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین)
category

کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین) (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین)

کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین) (موسسه آموزشی) در محله شیراز تهران و خیابان سامان واقع شده است. این موسسه یکی از دوازده موسسه آموزشی در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و بازارچه سامان و همچنین رستوران لیمون، داروخانه سوم خرداد، مرکز همایش های صدرا، کارگزاری نهایت نگر و مجتمع مسکونی سامان قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین) واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه مبتکران پاسارگاد
  بزرگراه کردستان، ونک، ارم، بین فردوس و بهشت
 • مدرسه موفقیت کار برای زندگی
  بزرگراه کردستان، ونک، نرگس
 • نگاه ریاضی
  بزرگراه کردستان، پردیس(دانشور)، بین پریان و کار و تجارت
 • آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی درسا بانو
  شیخ بهائی، امداد غربی
 • مدرسه فرزانگان
  بزرگراه کردستان، شیراز جنوبی، بعد از زرتشتیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون شتاب تبلیغات(آکادمی نوین) ندارد.
  neshan logo