info
عکس هایپر کوچولو
category

هایپر کوچولو محله اکبرآباد، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر کوچولو

هایپر کوچولو (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اکبرآباد یزد و خیابان ویلا واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین فروشگاه رفاه، مهدیه یزد، گل فروشی بهار رفاه، سیسمونی با نی نی و تالار میثاق یزد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر کوچولو واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت حمید
  بهشتی
 • سوپر مارکت آقای میم
  بهشتی
 • سوپر پروتئین احسان
  بهشتی، شهید رجایی
 • سوپر مارکت
  بهشتی، شهید رجایی، 7، 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط aghmeti (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر کوچولو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر کوچولو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر کوچولو ندارد.
  neshan logo