info
عکس بانک اقتصادنوین میرفندرسکی
category

بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان

درباره‌ی بانک اقتصادنوین میرفندرسکی

بانک اقتصادنوین میرفندرسکی (بانک) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین تین دونات، رستوران فودیز، مسجد النبی، رضا رشتی اصفهان و جهاد دانشگاهی مرکز میر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان

بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله باغ نگار پیدا کنید. یکی از بانک‌های محله باغ نگار که مشتریان زیادی دارد، بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک ملت، دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت و بانک تجارت هستند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس منوچهری، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان قرار دارد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اصفهان را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک اقتصادنوین میرفندرسکی واقع شده‌اند:

 • بانک ملت
  چهارباغ خواجو، حکیم نظامی
 • دبیرخانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت
  چهارباغ خواجو، ابوذر
 • بانک تجارت
  شیخ صدوق شمالی، اسلامی
 • بانک سپه
  مصلی، نرسیده به شهید مهدی شاطر گلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک اقتصادنوین میرفندرسکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک اقتصادنوین میرفندرسکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک اقتصادنوین میرفندرسکی ندارد.
  neshan logo