info
عکس ایستگاه اتوبوس آبشار
category

ایستگاه اتوبوس آبشار اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آبشار

ایستگاه اتوبوس آبشار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آبشار اول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه هنرمندان و همچنین بوستان مشتاق، سرویس بهداشتی، گالری متن، ایستگاه ورزشی بوستان آبشار و شرکت آب منطقه ای اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آبشار اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس آبشار اصفهان است که در محله گبرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آبشار اول، بین پارسیان و آرش قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آبشار اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی دنا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آبشار اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی
  میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی
 • ایستگاه اتوبوس آیینه خانه
  آیینه خانه، بین جهانگیر خان قشقایی و فیض
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آبشار ندارد.
  neshan logo