عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و شهدای خواجو

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهارباغ خواجو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه انتقال خون خواجو، بستنی سرای مشتاق، آرامگاه آرتور آپهم پوپ و فیلیس اکرمن، صدا و سیما مرکز اصفهان و فست فود چوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو است که در خیابان چهارباغ خواجو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و شهدای خواجو می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و شهدای خواجو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي خواجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملک
  شریف واقفی، بین الله بیک و تقی پور
 • ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجو ندارد.
  neshan logo