info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو

ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهارباغ خواجو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زاینده رود و همچنین پایگاه انتقال خون خواجو، بستنی سرای مشتاق، آرامگاه آرتور آپهم پوپ و فیلیس اکرمن، صدا و سیما مرکز اصفهان و فست فود چوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو اصفهان است که در محله خواجو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و نیلی پور می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای خواجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملک
  شریف واقفی، بین تقی پور و الله بیک
 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی
  چهارباغ خواجو، بین چهار سوق نقاشی و نشاط
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو ندارد.
  neshan logo