info
عکس ایستگاه اتوبوس آيينه خانه
category

ایستگاه اتوبوس آيينه خانه (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آيينه خانه

ایستگاه اتوبوس آيينه خانه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی شرقی، میر فندرسکی، فیض واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان و زاینده رود و همچنین تین دونات، رستوران فودیز، جمعیت هلال احمر، مسجد النبی و صرافی اصفهان ارز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آيينه خانه اصفهان

ایستگاه اتوبوس آيينه خانه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میر فندرسکی شرقی، میر فندرسکی، فیض می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آيينه خانه اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی دنا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آيينه خانه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آيينه خانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس مسجد کازروني
  میر فندرسکی غربی، بین سادات و صامت قطاع
 • ایستگاه اتوبوس منو چهري
  فردوسی، بین خواجه نصیر الدین طوسی و صفا
 • ایستگاه اتوبوس خيابان عافيت
  چهارباغ خواجو، بین عافیت و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آيينه خانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آيينه خانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آيينه خانه ندارد.
  neshan logo