info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی

ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین آژانس مسافرتی آسمان هفتم، رستوران فارنهایت، مسجد کازرونی، مجتمع قضائی شهید قدوسی و خیمه هییت مکتب الحسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی اصفهان، شهر اصفهان، محله سعادت آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میر فندرسکی غربی، بین سادات و صامت قطاع می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سی و سه پل در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد کازرونی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملت
  شیخ صدوق شمالی، بین آینه و شهید بهمن شریفات
 • ایستگاه اتوبوس آیینه خانه
  آیینه خانه، بین جهانگیر خان قشقایی و فیض
 • ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی
  میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی
 • ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت
  شیخ صدوق شمالی، بین شهید حمید کریمی و شهید نیکبخت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی ندارد.
  neshan logo