info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملت
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملت اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملت

ایستگاه اتوبوس بانک ملت (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ صدوق شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تفریحی گردشگری ایران زمین و همچنین کباب ترکی ذغالی تچر، اصفهان اسکیپ سنتر، کانون فرهنگی آموزش قلم چی واحد دختران، بانک ملت سرپرستی شعب و کتابخانه میرداماد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملت اصفهان

در شهر اصفهان، محله سعادت آباد ، ایستگاه اتوبوس بانک ملت اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق شمالی، بین آینه و شهید بهمن شریفات است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک ملت اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو آزادی قرار دارد. تاکسی سرویس هما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک ملت اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی
  میر فندرسکی غربی، بین سادات و صامت قطاع
 • ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
  سعادت آباد (آزادگان)، بعد از بابا رکن الدین ( 14)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملت ندارد.
  neshan logo