info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت
category

ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت

ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ صدوق شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینیور مارکت و همچنین کباب ترکی ذغالی تچر، اصفهان اسکیپ سنتر، کانون فرهنگی آموزش قلم چی واحد دختران، بانک ملت سرپرستی شعب و کتابخانه میرداماد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مصلی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق شمالی، بین شهید حمید کریمی و شهید نیکبخت است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادی است. همچنین تاکسی سرویس هما را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید نیکبخت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج
  شیخ صدوق جنوبی، بین پنجم و افشین
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری
  هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شیخ صدوق شمالی، بین شهید حمید کریمی و شهید نیکبخت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo