عکس ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل سپنتا (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل سپنتا اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل سپنتا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مشتاق اول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کانون بازی و خلاقیت بازیما و خانه هنرمندان و همچنین بوستان مشتاق، کافه پیتزا های لند، کافه خاکستری، آموزشگاه زبان آلمانی نگین و رستوران پارسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سپنتا

ایستگاه اتوبوس پل سپنتا را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان مشتاق اول پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل سپنتا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی دنا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل سپنتا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل سپنتا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنياد جانبازان
  کمال اسماعیل
 • ایستگاه اتوبوس آيينه خانه
  آیینه خانه، نرسیده به جهانگیر خان قشقایی
 • ایستگاه اتوبوس ملک
  شریف واقفی، بین الله بیک و تقی پور
 • ایستگاه اتوبوس خيابان عافيت
  چهارباغ خواجو، بین مسجد صدر و قطام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل سپنتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل سپنتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل سپنتا ندارد.
  neshan logo