info
عکس مدرسه شهید پرواس
category

مدرسه شهید پرواس (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی مدرسه شهید پرواس

مدرسه شهید پرواس (مدرسه) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان ترابی - هجدهم واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مدرسه در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین مسجد جامع افسریه، مخابرات هجرت، تالار پذیرایی گلهای زندگی، شهر فرش ادینه و موبایل عصر دیجیتال قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده مدرسه شهید پرواس واقع شده‌اند:

 • دبستان محراب ۲
  بزرگراه بسیج، پادیاو جنوبی، سی و دوم
 • دبیرستان شهید عابدین زاده
  بلوار ابوذر، حبیب، مجیدی، سی و پنجم
 • شکوه افسریه (دخترانه)
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری سوم(سویزی)، بین سوری و افشاری
 • مدرسه راهنمائی دخترانه شهید حعفری
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری دوم (فخارنیا)، ازقندی - ششم
 • دبیرستان دخترانه ملاصدرا
  بزرگراه بسیج، ثروتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه شهید پرواس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه شهید پرواس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه شهید پرواس ندارد.
  neshan logo