info
عکس خودپرداز سپه
category

خودپرداز سپه محله اوین، تهران

درباره‌ی خودپرداز سپه

خودپرداز سپه (خودپرداز) در محله اوین تهران و بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از نه خودپرداز در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار ولنجک و همچنین دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشگاه ابن سینا، بوفه دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه شهید بهشتی (بوفه رنگی) و سالن اجلاس سران قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز سپه واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سینا
  دکتر فرهنگ (13)
 • خودپرداز بانک پارسیان
  بزرگراه شهید چمران، یمن، دکتر ستوده (2)، ولنجک، بین استاد فیرحی و استاد زرین کفش
 • خودپرداز بانک سرمایه
  بزرگراه شهید چمران، یمن، دکتر ستوده (2)، ولنجک، بین استاد بیرشک و دکتر مقدم
 • خودپرداز بانک گردشگری
  دکتر مقدم (14)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما جون (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز سپه ندارد.
  neshan logo