info
عکس کیوسک مطبوعات و تنقلات
category

کیوسک مطبوعات و تنقلات محله تختی، تهران

درباره‌ی کیوسک مطبوعات و تنقلات

کیوسک مطبوعات و تنقلات (کیوسک) در محله تختی تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این کیوسک یکی از سه دکه در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین رستوران جوان هنرور، داروخانه نازی آباد، درمانگاه شبانه روزی دکتر اطمینان، عکاسی شیلا و آموزشگاه رانندگی پروانه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کیوسک یکی از کیوسک‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این کیوسک به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد کیوسک مطبوعات و تنقلات

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  وحدت
  جمعه 24 اردیبهشت ماه 1400

  کیوسک مطبوعات و تنقلات یک کیوسک خوب و متنوع که قیمتهاش مناسب و پایینه


سایر کیوسک‌های که در محدوده کیوسک مطبوعات و تنقلات واقع شده‌اند:

 • دکه
  بلوار شهید رجایی
 • دکه تنقلات
 • دکه روزنامه فروشی
  (3.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین نیکنام و نیکومرام
 • دکه پناهلو
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرنوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کیوسک مطبوعات و تنقلات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کیوسک مطبوعات و تنقلات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کیوسک مطبوعات و تنقلات ندارد.
  neshan logo