info
عکس هتل فرحان
category

هتل فرحان محله بهارستان، تهران

درباره‌ی هتل فرحان

هتل فرحان (هتل) در محله بهارستان تهران و خیابان سعدی شمالی واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده هتل در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار باغ سپهسالار و همچنین هتل مرکزی، بازار کیف و کفش، نان سحر، طباخی هوس و مسافرخانه یاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر هتل‌های که در محدوده هتل فرحان واقع شده‌اند:

 • هتل سعید تهران
  سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
 • هتل مرکزی ایران تهران
  سعدی شمالی، زوارییان
 • هتل سعدی تهران
  جمهوری اسلامی، لاله زار نو، نرسیده به وحید الدوله
 • هتل عاطفه
  (5.0)
  امیرکبیر، بین قاسمی و پامنار
 • سالن کوه نور هتل فردوسی
  (5.0)
  فردوسی، فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل فرحان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل فرحان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل فرحان ندارد.
  neshan logo