info
عکس نانوایی شهرک شهید قرنی
category

نانوایی شهرک شهید قرنی محله ازگل، تهران

درباره‌ی نانوایی شهرک شهید قرنی

نانوایی شهرک شهید قرنی (نانوایی) در محله ازگل تهران و خیابان نیروی زمینی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سیزده نانوایی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس ایران، شیرینی لاریسا، فروشگاه شهروند، نان سحر و مجموعه فرهنگی شهید قرنی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد نانوایی شهرک شهید قرنی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سردار
  دوشنبه 23 مرداد ماه 1402

  عالی


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی شهرک شهید قرنی واقع شده‌اند:

 • نان کامل طلایی
  نیروی زمینی، ازگل، بین سوم و هاشم ازگلی
 • نانوایی
  نیروی زمینی
 • نانوایی لواش
  بابایی
 • نانوایی تافتون و بربری
  (4.0)
  نیروی زمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی شعبانی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی شهرک شهید قرنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی شهرک شهید قرنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی شهرک شهید قرنی ندارد.
  neshan logo