info
عکس فروشگاه ایمن ابزار پارس
category

فروشگاه ایمن ابزار پارس محله راهنمایی، شیراز

فروشگاه تجهیزات ایمنی
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه ایمن ابزار پارس

فروشگاه ایمن ابزار پارس (فروشگاه تجهیزات ایمنی) در محله راهنمایی شیراز و خیابان تختی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، موزه فرش پارس و شیراز دوچرخه و همچنین عینک رُزان، باتری اتومبیل محمد، بیمارستان تخصصی علوی، هتل لارن و مهمانپذیر بابا کوهی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز

فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله راهنمایی و پیدا کنید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (07132240450) تماس بگیرید. فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله راهنمایی به حساب می‌آید.

چطور به فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید عمادی قرار دارد. ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی هم در نزدیکی فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر از فروشگاه ایمن ابزار پارس شیراز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راننده بیسیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ایمن ابزار پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ایمن ابزار پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ایمن ابزار پارس ندارد.
neshan logo