info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4
category

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 محله راهنمایی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله راهنمایی شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله راهنمایی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ ولی عصر و همچنین عینک رُزان، بوستان ولیعصر، بیمارستان تخصصی علوی، فارس باطری و فروشگاه پرشین پمپ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله راهنمایی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار کریمخان زند، بین بلوار مدرس و تختی 2 ب بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاوشگر سروستان
  پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403

  خط 76 هم اینجا سوار میکنه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش و پرورش ناحیه 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس نصیرالملک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4 ندارد.
  neshan logo